Vysoká domáca prehra s Nitrou

2018-08-29 16:45:59

Premiérový domáci zápas michalovských starších dorastencov v tejto sezóne nedopadol najlepšie. V súboji 3. kola prvej ligy U19 prehrali zverenci kormidelníka Adriána Devečku na svojom hlavnom štadióne rovesníkom z Nitry vysoko 1:5. Zemplínčania už do prestávky prehrávali s tímom spod Zobora rozdielom triedy a v druhom polčase dokonca o päť gólov, avšak v úplnom závere zaznamenal čestný úspech Armen Hovhannisyan, ktorý zároveň strelil prvý gól MFK Zemplín v tomto ročníku.

MFK Zemplín Michalovce - FC Nitra 1:5 (0:3)

Góly: 90. Hovhannisyan - 10. Šútorík, 24. Tvrdý, 41. vlastný Jakubov, 82. a 84. Tancík

MFK ZEMPLÍN: Gurega - Bajči, L. Maďarík, M. Sidor - R. Takáč (46. F. Pálfi), Hovhannisyan, Ľ. Ontko (78. Kost), D. Saxa (46. Bajtoš), Bach - Azizyan, Jakubov