Domáce víťazstvo nad majstrovskou Žilinou

2018-09-23 12:18:18

Druhé víťazstvo v rade a zároveň aj v sezóne si na svoje konto pripísali michalovskí starší dorastenci, ktorí si v nedeľu poradili na vlastnom trávniku so Žilinou tesne 3:2. Žlto-modrí mali zápas výborne rozohraný a už do prestávky viedli vďaka presným zásahom Mariána Pásztora a Martina Sidora už o dva góly, avšak úradujúci majster v tejto vekovej kategórii dokázal v druhom dejstve hry v priebehu štyroch minút vyrovnať. O cennom triumfe nad "šošonmi" rozhodol v závere duelu Matúš Vojtko. Zverenci kormidelníka Adriána Devečku tak v tabuľke poskočili na deviatu priečku.

MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina 3:2 (2:0)

Góly: 21. Pásztor, 44. M. Sidor, 84. M. Vojtko - 70. Bičan, 73. Hundák

MFK ZEMPLÍN: Gurega - Bajtoš, L. Maďarík, M. Sidor, M. Vojtko - M. Trusa - Pásztor, Azizyan (90. Kost), M. Begala (75. M. Popovič), Bach (60. Ľ. Ontko) - Hovhannisyan