Tri góly našich hráčov v zápase farmy zo Sobraniec

2022-04-26 17:04:06

Volanakis a Lukčo zabezpečili Sobranciam remízu.

Cez víkend bola v hre o ligové body aj naša farma zo Sobraniec. V jej drese sa predstavili aj piati naši hráči – brankár Matej Vajs, obrancovia Erik Šuľa a Polydefkis Volanakis, stredopoliar Lukáš Lukčo a takisto aj útočník Sebastián Gembický.

Sobrančania v 22. kole III. ligy Východ remizovali doma so Sninou 2:2 a do deja zápasu sa výrazne zapísali aj naši kmeňoví hráči. Najskôr si dal Erik Šuľa vlastný gól. Na 1:1 vyrovnal Volanakis, no a na 2:2 Lukáš Lukčo, ktorý je na hosťovaní v Sobranciach z nášho tímu. Šuľa okrem vlastného gólu dostal aj žltú kartu. Tú inkasoval aj Gembický. Celý duel odchytal brankár Matej Vajs.

FK Sobrance Sobranecko - MFK Snina 2:2 (1:2)
Góly: 43. Volanakis, 54. Lukčo - 37. Šuľa (vlastný), 45. Jablonskij.
Žlté karty: 37. Šuľa, 59. Gembický - 31. Piliar, 64. Dický, 78. Kridla.
Rozhodovali: Ružbarský - Jurašek, Alezárová.
Divákov: 100.
FK: Vajs - Adam, Šuľa, Dmytrijev (81. Gomboš), Volanakis, Kovernyk, Hreško, Kostič, Pazderák, Lukčo, Gembický.
MFK: Lojka - Mihalčín, Klučiar, Kridla, Dický, Skvašík (87. Sirák), Holub (85. A. Tóth), Piliar (68. Kroka), Janko, Jablonský, Losijev.