Pätnástka zdemolovala Spišskú Novú Ves

2022-09-25 09:50:39

Celok U14 zdolal Spišiakov najtesnejším rozdielom.

Skvelú formu si michalovské družstvo U15 udržalo aj po súťažnej prestávke. Zemplínčania dosiahli v sobotu na domácej pôde rekordné víťazstvo nad Spišskou Novou Vsou, ktorú rozstrieľali vysoko 15:0! Zverenci kormidelníka Marcela Nemčíka už do prestávky viedli šesťgólovým rozdielom a po prestávke nasúkali súperovi ďalších deväť gólov. Strelecky sa zaskvel Samuel Bajužík (na titulnej fotke s číslom 24), ktorý sieť Spišiakov napol až päťkrát. Žlto-modrí po piatich kolách jasne vedú prvoligovú tabuľku na východe bez jediného zaváhania s impozantným skóre 35:3 a päťbodovým náskokom pred dvojicou Prešov - Humenné. Doma nezaváhala ani "štrnástka" MFK Zemplín vedená trénerom Petrom Košudom, ktorá nad Spišiakmi zvíťazila tesne 1:0, keď o ich triumfe rozhodol Jakub Hricik. Najbližšie starší žiaci Michaloviec nastúpia v nedeľu 2. októbra o 10.00 a 12.00 hod. v rámci 6. kola prvej ligy Východ na ihrisku neďalekého Vranova nad Topľou.

U15

MFK Zemplín Michalovce - FK Spišská Nová Ves 15:0 (6:0)

Góly: 5. Jenča, 9., 14., 17., 30. a 62. Bajužík, 26. Peťo, 48. a 80. Kukrák, 49., 56. a 66. Ponik, 54. Sam. Baran (11 m), 70. A. Lukáč (11 m), 76. M. Valkučák

MFK ZEMPLÍN: A. Lukáč - Grigeľ (57. Andrašov), Sam. Baran (57. Harman), Kašaj (41. Kukrák), Peťo (41. A. Malik), Ľ. Malik (41. Zitrický), Holovka (41. Teru), Jenča (41. Lazariev), Bajužík, M. Valkučák, Ponik