Smolná prehra v slovenskom Ríme

2022-10-28 17:56:22

Starší dorastenci vonku opäť nezabodovali.

Michalovskí starší dorastenci sa druhýkrát po sebe - ich minulotýždňový domáci zápas so Žilinou bol na žiadosť súpera odložený na 30. novembra - predstavili na trávniku svojho protivníka a znovu vyšli nielen bodovo, ale aj gólovo naprázdno. Po Trenčíne (0:5) schádzali smutní z ihriska aj v Trnave, kde v súboji 10. kola prvej ligy U19 netradične v piatok prehrali najtesnejším rozdielom 0:1. Domáci Spartak rozhodol o svojej výhre už v 17. minúte, keď sa presadil Marcel Masár. Pri góle si privodil zranenie brankár MFK Zemplín Peter Sukovský, ktorý to ešte skúsil aj cez bolesť, ale iba do záveru prvého polčasu, kedy ho musel vystriedať Myroslav Mahurskyi. Hoci zverenci lodivoda Jozefa Majoroša boli v slovenskom Ríme lepším tímom a domáci od strelenia gólu iba bránili tesný náskok, šťastena sa na nich napokon neusmiala...

FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce 1:0 (1:0)

Gól: 17. Masár

MFK ZEMPLÍN: P. Sukovský (42. Mahurskyi) - J. Gomboš (83. Florián), Holp, Vasko, N. Matta - F. Bodnár (62. Foriš), Koval (46. Buhaj), Musak - Tancoš, Michalov (46. M. Pavúk), Z. Záhradník