Lukáš Pado hrdinom sedemnástky

2022-10-29 08:42:03

Mladší dorastenci doma s výhrou a prehrou.

Po reprezentačnej prestávke boli znovu v akcii aj mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Na svojej umelej tráve privítali v posledný októbrový piatok trnavský Spartak. V zápasoch 10. kola prvej ligy sa im darilo striedavo. Cenné víťazstvo dosiahlo družstvo U17, ktoré vďaka dvom presným zásahom Lukáša Pada z prvého polčasu triumfovali nad súperom zo slovenského Ríma tesne 2:1. Bez bodov doma ostala "šestnástka", keď Trnavčanom podľahla 1:3. Jej jediný gól zaznamenal v úplnom závere Tobias Simeon Sojčák.

U17

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava 2:1 (2:0)

Góly: 24. a 32. Pado - 51. M. Farkaš

MFK ZEMPLÍN: Vrábeľ - J. Pavúk, A. Bednár, Borynský, Lešo - Oráč - Zvalčák (61. Skalka), Michalčík (71. D. Rapáč), Pado (76. J. Sojka), A. Kiš - Žulevič

U16

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava 1:3 (0:2)

Góly: 80. Sojčák - 28. a 30. Duchovič, 54. Priecel

MFK ZEMPLÍN: Vinc - Kačkoš, Bamburák, Sojčák, T. Pira - Jeleň (55. Macik) - Gavrecký (41. Janák), Nináč, Berilla (62. Seb. Baran), Vyhonský (41. Kvak) - Olšavský (41. Burda)

Najbližší program MFK Zemplín U17/U16:

Sobota 5. novembra o 11.00/13.15 hod.: Slovan Bratislava - Michalovce (11. kolo)

Sobota 12. novembra o 10.00/12.15 hod.: Michalovce - Dunajská Streda (12. kolo)

Sobota 19. novembra o 11.00/13.15 hod.: FC Košice - Michalovce (13. kolo)