Z Liptova bez bodového zisku

2023-08-19 13:12:22

Mladší dorastenci nestačili na Ružomberčanov.

Prvé zápasy na súperovom trávniku v tejto sezóne michalovským mladším dorastencom nevyšli. Obe družstvá prehrali s Ružomberkom, a to aj napriek tomu, že súboje mali dobre rozohrané. Na ihrisku v Likavke v rámci 2. kola prvej ligy najprv vyšli bodovo naprázdno hráči tímu U17, ktorí Liptákom podľahli 1:3, pričom vďaka gólu Simona Nináča zo 7. minúty viedli 1:0. Aj "šestnástka" strelila Ružomberčanom jeden gól - Samuel Bajužík z pokutového kopu v 25. minúte vyrovnával na priebežných 1:1 - no inkasovala až štyri, a tak prehrala 1:4.