V Košiciach pred televíznymi kamerami

2023-11-28 13:35:41

V decembri nás čakajú ešte tri zápasy.

Jesenná časť najvyššej futbalovej Niké ligy je vo finále. Náš tím odohrá ešte tri zápasy, v ktorých sa dvakrát predstaví vonku a raz doma.

Už tento piatok nás čaká predohrávaný duel šestnásteho kola, v ktorom sa predstavíme v Košiciach. Súboj s nováčikom prinesie v priamom televíznom prenose stanica Nova Sport. Bude to už štvrtý zápas nášho tímu, ktorý prinesie na svojich obrazovkách táto stanica. Mimochodom, Nova Sport vysielala v priamom prenose aj náš domáci duel s Košicami (0:2). Po východoslovenskom derby nás čaká domáca jesenná derniéra. V sobotu deviateho decembra privítame o 15.00 hod. Skalicu. Jesennú časť, ale aj rok 2023, uzavrieme v nedeľu sedemnásteho decembra v Trnave. Po následne zimnej prestávke v základnej časti odohráme ešte štyri zápasy – v Podbrezovej (sobota 10. február), doma s Ružomberkom (sobota 17. február), v Žiline (sobota 24. február) a doma so Zlatými Moravcami (sobota 2. marec).

Program MFK Zemplín do konca jesennej časti
16. kolo: FC Košice - MFK Zemplín Michalovce (piatok 1. december o 17.30 hod., priamy prenos Nova Sport).
17. kolo: MFK Zemplín Michalovce - MFK Skalica (sobota 9. december o 15.00 hod.).
18. kolo: FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce (nedeľa 17. december o 15.00 hod.)