Ženy opäť víťazne, tentoraz triumfovali na Spiši

2014-10-06 12:00:00

V Spišskej Novej Vsi vyhrali 3:1, dvakrát sa presadila Juliána Šimková, raz Andrea Komáriková.

Štvrté víťazstvo v rade zaknihovali v sobotu popoludní hráčky ženského tímu MFK Zemplín Michalovce. Zverenky kormidelníka Miroslava Kučeru naplno zabodovali na ihrisku Spišskej Novej Vsi, kde zvíťazili 3:1 (3:0).

Michalovské dievčatá rozhodli o svojom triumfe už do prestávky, keď v úvodnej 45-minútovke zaznamenali všetky tri góly. Najprv sa dvakrát presadila nová posila tímu Juliána Šimková, ktorá prišla z OŠK Slovinky, tretí gól pridala Andrea Komáriková. Domácim sa podarilo skorigovať nepriaznivý stav až v závere duelu. Michalovčanky sú v tabuľke na druhom mieste za Kysuckým Lieskovcom, a práve na pôde tohto celku sa predstavia počas najbližšieho víkendu.

FK Spišská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce 1:3 (0:3)

Góly: 79. Olekšáková - 2. a 11. Šimková, 44. Komáriková

MFK ZEMPLÍN: Forraiová - Strellová (87. Partilová), Oláhová, Baníková, Kučerová - Bačová (45. Bobaľová), Kondašová, Šimková (65. Slivovská), Stredná - Koflanovičová (79. Belišová), Komáriková

Najbližšie stretnutie odohrajú Michalovčanky v sobotu 11. októbra o 15. hodine na ihrisku Kysuckého Lieskovca.