Remíza starších dorastencov so žilinským lídrom

2014-09-10 12:00:00

S družstvom spod Dubňa Zemplínčania na vlastnej pôde remizovali 2:2, keď skórovali Tomáš Ilinjo a Jozef Vajs.

V stredu popoludní nastúpili na predohrávku 6. kola Dôvera I. ligy starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Ich súperom bol žilinský tím, ktorý v doterajšom priebehu ani raz nezaváhal. Prvú stratu zaznamenal až pri Laborci, kde remizoval 2:2 (1:2).

V kvalitnom stretnutí sa ako prví zo streleného gólu radovali "šošoni", keď po zaváhaní obrancov už v 6. minúte otvoril skóre Gorelčík. Onedlho však bolo vyrovnané, po ľavej strane pekne potiahol loptu Vajs, prihral Bednárovi, ktorý našiel pred bránou Ilinja a ten jemným zakončením k bližšej žrdi prekonal gólmana Bajzu. Keď sa už zdalo, že do kabín sa pôjde za vyrovnaného stavu, Žilinčania strelili zásluhou Václavíka druhý gól - 1:2. Po zmene strán padol už iba jediný gól, o ten sa postaral Vajs, ktorý v 68. minúte rozhodol o tom, že body sa budú deliť.

MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina 2:2 (1:2)

Góly: 23. Ilinjo, 68. Vajs - 6. Gorelčík, 45. R. Václavík

MFK ZEMPLÍN: Holienčin - D. Sopata, M. Janočko (46. Havrila), A. Kuľha, J. Straka - Grič, Ilinjo, M. Bednár (63. Sarik) - J. Andrejko (79. Bellás), L. Tóth, Vajs

Najbližšie stretnutie odohrajú Michalovčania v utorok 23. septembra o 14. hodine na ihrisku Bardejova.