V OC Zemplín rozlúčka s fanúšikmi

Deň po záverečnom zápase najúspešnejšej prvoligovej sezóny v histórii sa futbalisti A-mužstva MFK Zemplín rozlúčili so svojimi fanúšikmi. Michalovský klub pripravil pre najvernejších priaznivcov v nedeľu popoludní autogramiádu v obchodnom centre Zemplín. Okrem podpisov či fotiek so svojimi obľúbencami mohli fanúšikovia získať v tombole aj zaujímavé ceny ako podpísané kopačky s 10 gólmi najlepšieho strelca tímu Huga Ahla, originálnu zápasovú loptu či žlto-modrý dres. Najmenší si tiež zahrali PlayStation proti ich miláčikovi Kidovi Taylor-Hartovi. Počas akcie vládla výborná atmosféra a michalovská futbalová rodina urobila za krásnou sezónou skvelú bodku.

Foto: Róbert Andrejov

Značky:

Zdieľať:

Ďalšie Novinky

Návrat hore