Rezervný celok remizoval v Krásnej

2012-06-03 12:00:00

Aj napriek prevahe nedokázali doviesť zápas do víťazného konca, vyrovnávajúci gól dostali tri minúty pred koncom.

Michalovský rezervný tím zaknihoval v dnešnom stretnutí 28. kola Majstrovstiev regiónu Východ na ihrisku košickej Krásnej nerozhodný výsledok 1:1.

Od úvodných minút sa Michalovčania nasťahovali na polovicu domácich. Na ihrisku dominovali a Krásnu nepúšťali do žiadnych šancí. V prvom polčase mal najväčšiu príležitosť na skórovanie Forgáč, ale v tutovke z 10 m nastrelil iba brankára. Zverenci trénera Ondreja Dudu mali slabší vstup do druhého dejstva, avšak už v 54. minúte sa im podarilo otvoriť skóre, Regáli po nedorozumení domáceho brankára s obranou poslal MFK Zemplín do vedenia - 0:1. Aj po góle hostia naďalej búšili do súpera a v držaní lopty ich jednoznačne prevyšovali. Postupne sa však začali osmeľovať aj domáci a s pribúdajúcimi minútami čoraz viac podkúrovali. V 87. minúte sa im podarilo vyrovnať, po faule Duloviča na hráča Krásnej nariadil rozhodca pokutový kop, z ktorého padol vyrovnávajúci gól. Michalovčania v tomto stretnutí stratili dva body...

MFK Košice-Krásna - MFK Zemplín Michalovce B 1:1 (0:0)

Góly: 87. Varga (11 m) - 54. M. Regáli

ŽK: Grác, Varga - V. Kostovčík, Dulovič

Rozhodoval: Mriglot - 120 divákov

MFK: D. Tkáč - Sinčák, Torok, Varga, Grác - Pačut (87. Berežňák), Jurek, Boda (80. Madar), Grejták - Vaľovský (69. O. Kunca), Macák

MFK ZEMPLÍN B: J. Brudňak - D. Lorinc, Dargaj, Hutaj, A. Devečka - L. Jacko, Kokočák, V. Kostovčík (65. Dulovič), M. Hreha - M. Regáli (74. J. Štofík), L. Forgáč

Nedeľa 10. júna o 17.00 hod.: Michalovce B - Humenné (29. kolo)

Nedeľa 17. júna o 17.00 hod.: Spišské Podhradie - Michalovce B (30. kolo)

Ostatné výsledky 28. kola Majstrovstiev regiónu Východ:

Giraltovce - Spišské Podhradie 1:1, Humenné - Bardejovská Nová Ves 2:1, Svidník - Barca 1:0, Svit - Nižný Hrušov 6:0, Sabinov - Veľký Šariš 1:0, Snina - Vyšné Opátske 1:1, Stropkov - Haniska 1:1