Vstupenky na kvalifikáciu sú už v predaji

2012-05-24 12:00:00

V Michalovciach sa už o osem dní odohrá duel Slovensko 21 – Rumunsko 21, cena lístkov je 4 a 5 €.

Vstupenky na kvalifikačný duel o postup na Majstrovstvá Európy v roku 2013 v Izraeli medzi slovenskou reprezentáciou do 21 rokov a rovesníkmi z Rumunska, ktorý sa uskutoční v piatok 1. júna o 19.30 hod. na michalovskom futbalovom štadióne, sú už v predaji. Ich cena je 5 € a 4 €.

Do predaja 3500 lístkov

S predpredajom vstupeniek na duel Slovensko 21 – Rumunsko 21 sa začalo včera počas druholigového zápasu Michaloviec s Moldavou nad Bodvou. Do predaja sa dostalo 3500 lístkov, zvyšok si rozdelil Slovenský futbalový zväz. Na kryté tribúny stojí vstupenka 5 €, na nekryté 4 €. Zakúpiť si ich môžete denne okrem soboty a nedele na sekretariáte MFK Zemplín v čase od 9. do 11 hodiny a od 14. do 16. hodiny. Lístky si môžete rezervovať aj na telefónnom čísle 0915 840 403 (u p. Šoltinskej) alebo na mailovej adrese mfkmi@slovanet.sk.

Dôležitý zápas

Vedenie michalovského MFK Zemplín verí, že o tento duel 9. kvalifikačnej skupiny bude medzi fanúšikmi z celého regiónu Zemplína veľký záujem. „Pre zverencov trénera Ivana Galáda to bude veľmi dôležitý súboj. Ak si chcú udržať nádej na priamy postup z prvého miesta, musia zvíťaziť. Určite to bude kvalitný futbal,“ povedal na úvod predseda predstavenstva michalovského klubu Igor Šoltinský. Zrekonštruovaný futbalový stánok v metropole Zemplína tak o týždeň v piatok zažije druhý významný zápas, ktorý môže zaplniť tribúny. Prvým bolo finále Slovenského pohára v máji 2010 medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava (0:6).

Prídu aj Francúzi?

Z úst šéfa MFK Zemplín sme sa dozvedeli aj to, že v prípade úspešného výsledku sa v Michalovciach s veľkou pravdepodobnosťou uskutoční aj septembrový kvalifikačný duel mladých Slovákov proti Francúzsku. „Mala by to byť náhrada za stretnutie seniorského tímu Slovenska s Lichtenštajnskom, ktoré sa u nás nakoniec neodohrá. Jeho dejiskom bude Ružomberok,“ uviedol I. Šoltinský.

Zdroj: denník Korzár