O výhre rozhodli v nadstavenom čase

2018-06-10 15:18:01

V nedeľu popoludní odohrali starší dorastenci Michaloviec posledný domáci zápas v tejto prvoligovej sezóne. Na hlavnom ihrisku privítali Trnavu, ktorú zdolali gólom v hodine dvanástej 2:1, vďaka čomu sa v tabuľke posunuli na siedmu priečku.

Vo veľmi teplom počasí sa žlto-modrí ujali vedenia tesne pred uplynutím polhodiny hry zásluhou Matúša Begalu, ktorý z hranice bieleho bodu trafil presne k žrdi. Hostia mali výborný vstup do druhého polčasu, keď už v 48. minúte vyrovnal Aurel Dávidík. Keď sa už zdalo, že vyrovnaný zápas sa skončí zaslúženou remízou, udreli domáci z poslednej akcie. Z polovice ihriska zahral štandardku kapitán Roman Begala a zblízka poslal loptu do siete Ľuboslav Pankovčin - 2:1.

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava 2:1 (1:0)

Góly: 28. M. Begala, 90+. Pankovčin - 48. Dávidík

MFK ZEMPLÍN: T. Dráb - Pankovčin, D. Špak, Gužiňák - R. Begala, M. Trusa - Vojtovič, M. Begala (46. M. Vaško), Bach (28. Pálfi, 78. Štedl), M. Vojtko - Jakubov