Skvelý jarný štart starších dorastencov

2020-02-22 22:39:28

Cenným triumfom na pôde Senice vstúpili do náročných jarných bojov o záchranu starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Tí v súboji 18. kola na opačnom konci republiky u svojho tabuľkového suseda zvíťazili najtesnejším rozdielom 2:1. Žlto-modrých už v úvodnej minúte poslala do vedenia vďaka premenenej penalte nová akvizícia z Ukrajiny Maksym Hirnyi, a hoci domáci v závere polčasu vyrovnali, v 52. minúte zariadil zaslúžené víťazstvo Michaloviec Matúš Begala. Pre zverencov trénera Branislava Sokoliho to bol len druhý plný bodový zisk v sezóne a zaujímavé je, že dosiahli druhú výhru v rade.

FK Senica - MFK Zemplín Michalovce 1:2 (1:1)

Góly: 44. Buchel - 1. Hirnyi (11 m), 52. M. Begala

MFK ZEMPLÍN: P. Rodák - Bajči, Vovkun, O. Vašš - Pásztor, Marcinko (90. P. Vaščák), M. Begala, Lukčo (79. Vozár), Méndez - Elmazi (65. F. Pálfi), Hirnyi