So Žilinou tesné domáce prehry

2023-03-06 17:19:17

Súperom spod Dubňa podľahli zhodne 1:2.

Po týždni sa michalovskí starší žiaci účinkujúci v skupine o titul Stred+Východ opäť predstavili na domácom trávniku. V nedeľu hostili v rámci 2. kola nadstavby silné žilinské výbery. Veľký šláger to bol predovšetkým v kategórii U15, keďže na seba narazili tímy, ktoré suverénne ovládli skupiny Východ a Stred, Žilinčania dokonca bez straty jediného bodu (Michalovčania vyhrali desať z jedenástich duelov). V dramatickom stretnutí ako prví otvorili skóre po zmene strán hostia, Ján Jenča však bleskovo vyrovnal, avšak desať minút pred koncom "šošoni" rozhodli o svojom tesnom triumfe 2:1. Rovnaký priebeh aj výsledok sa zrodil v súboji "štrnástiek", kde za MFK Zemplín skóroval iba Martin Macár, pričom celok spod Dubňa vsietil víťazný gól v poslednej minúty zápasu. Najbližšie žlto-modrí pocestujú do Ružomberka, kde nastúpia v sobotu 11. marca o 11., resp. 13. hodine.