Bývalí hráči Zemplína spomínali na postup

2014-05-27 12:00:00

Spomienkové stretnutie sa uskutočnilo v nedeľu počas súboja mužov Michaloviec so Šamorínom.

V nedeľu podvečer odohrali druholigoví futbalisti MFK Zemplín Michalovce svoje posledné domáce majstrovské stretnutie v tomto ročníku, v ktorom zdolali súpera zo Šamorína hladko 3:0 (2:0). Spestrením zápasu bolo spomienkové stretnutie bývalých hráčov klubu, ktorí presne pred polstoročím – teda v roku 1964 – postúpili do II. slovensko–moravskej ligy. Futbaloví internacionáli si spoločne pozreli duel Michaloviec so Šamorínom a počas polčasovej prestávky boli priamo na ihrisku obdarení pamätnými listami, ktoré im odovzdali primátor mesta Viliam Zahorčák a predseda predstavenstva MFK Zemplín Michalovce Igor Šoltinský. Po skončení druholigového súboja sa všetci zúčastnení pobrali na spoločnú večeru, kde si zaspomínali na pekné časy, od ktorých ubehlo už rovné polstoročie.