Starší dorast remizoval na Žitnom ostrove

2019-04-27 12:18:57

Po dvoch prehrách sa podarilo zabodovať michalovským starším dorastencom. Najstaršia mládežnícka kategória MFK Zemplín zaknihovala v zápase 26. kola prvej ligy U19 na trávniku Dunajskej Stredy remízu 1:1. Zverenci trénera Adriána Devečku prehrávali na Žitnom ostrove od 19. minúty a o niekoľko desiatok sekúnd neskôr mohli inkasovať aj druhý gól, avšak domáci nepremenili pokutový kop. Cenný bod pre Zemplínčanov zariadil krátko po prestávke vyrovnávajúcim presným zásahom kapitán Matej Trusa. Žlto-modrým patrí v tabuľke aktuálne deviate miesto so ziskom 25 bodov.

FC DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (1:0)

Góly: 19. Gembický - 54. M. Trusa

MFK ZEMPLÍN: M. Gutič - L. Maďarík, M. Sidor, Konate (46. O. Vašš) - Bajči, Azizyan (88. Pásztor), M. Trusa, Ľ. Ontko, M. Vojtko - M. Popovič (90. F. Pálfi) - Hovhannisyan