Parádny obrat staršieho dorastu na Záhorí

2019-05-08 12:59:16

Po piatich zápasoch bez plného bodového zisku sa opäť podarilo zvíťaziť michalovským starším dorastencom. Žlto-modrí v stredu 8. mája triumfovali na trávniku ďalekej Senice tesne 2:1 a natiahli svoju sériu bez prehry na tri súboje.

Duel na Záhorí sa však pre Zemplínčanov vôbec nevyvíjal dobre. Od 26. minúty prehrávali, a keď ešte aj tesne pred koncom domáci viedli 1:0, zdalo sa, že zostanú s prázdnymi rukami. Avšak v 87. minúte vyrovnal stopér Lukáš Maďarík a skvelý obrat dokonal o dve minúty neskôr najlepší strelec tímu Armen Hovhannisyan, pre ktorého to bol už pätnásty gól v sezóne.

Zverenci kormidelníka Adriána Devečku v prvoligovej tabuľke preskočili práve Seničanov a aktuálne im patrí deviata priečka.

FK Senica - MFK Zemplín Michalovce 1:2 (1:0)

Góly: 26. Lichý - 87. L. Maďarík, 89. Hovhannisyan

MFK ZEMPLÍN: Gurega - M. Sidor, L. Maďarík, Konate - Bajči (60. Pásztor), Ľ. Ontko, Azizyan, M. Trusa, M. Vojtko - M. Popovič (77. S. Kuľha) - Hovhannisyan (90. F. Pálfi)