Nezvládli druhé polčasy a ostali bez bodov

2022-05-15 08:22:53

Mladším dorastencom sa doma proti Ružomberku nedarilo.

Počas krásnej slnečnej nedele boli v akcii mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Po dlhom čase si znovu zahrali na hlavnom ihrisku, na ktorom privítali v rámci 24. kola prvej ligy Ružomberčanov. Oba celky od Laborcu sa museli pred svojimi súpermi skloniť, pretože nezískali ani bod, keď doplatili na nevydarené druhé polčasy. "Sedemnástka" žlto-modrých síce do prestávky viedla zásluhou rýchleho gólu Nikolasa Šiváka 1:0, avšak Liptáci po obrátke skóre otočili, vyhrávali už 3:1, a hoci Martin Pavúk ešte vykresal iskierku nádeje na bodový zisk, hostia dvoma gólmi pochovali nádeje domácich a napokon triumfovali 5:2. Remízu mal na takmer v hrsti michalovský tím U16, ktorý hral s Ružomberkom dlho bez gólov, avšak Jakub Kollár dvoma presnými zásahmi v predposlednej a poslednej minúte rozhodol o tom, že všetky body poputujú pod Čebrať.

U17

MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok 2:5 (1:0)

Góly: 7. Šivák, 83. M. Pavúk - 50. Švehla, 52. a 75. Marek, 86. Szijjártó (11 m), 88. Kútnik

MFK ZEMPLÍN: Mahurskyi – D. Jurčo (70. Martiček), T. Veselý, Kračuník - Foriš (54. Kirňák), Koval, Musak (79. S. Filip), J. Gomboš (54. Liebl) – Šivák, Škovranko, M. Pavúk (79. S. Béreš)