Totálny výbuch na Slovane

2023-08-12 08:54:01

Starší dorastenci inkasovali až deväť gólov.

Takýto vstup do nového súťažného ročníka si určite nepredstavovali. Starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce utŕžili v úvodnom kole prvej ligy U19 debakel od bratislavského Slovana. Na ihrisku v Prievoze dostali od belasých deväť gólov a dostali zahanbujúci debakel 0:9. Žlto-modrí nezachytili začiatok duelu, keď už v 5. minúte prehrávali dvojgólovým rozdielom. Domáci im do prestávky nastrieľali ešte tri góly a po zmene strán pridali ďalšie štyri presné zásahy.

ŠK Slovan Bratislava - MFK Zemplín Michalovce 9:0 (5:0)

Góly: 2. a 50. Murár, 5. a 65. R. Slovák, 29. Spišiak, 42. Šalkovič, 44. a 86. M. Marko, 55. Balko

MFK ZEMPLÍN: P. Bodnár - J. Gomboš, Pástor, N. Bajus, Shchavii (46. Borynský) - Skalka (81. L. Dzurjo), Koval (46. Nináč), Musák - Foriš (46. M. Šepeľák), Bojčík, Kračunik (87. J. Marjov)