Devätnástka víťazne v Trnave!

2023-08-26 12:59:41

Starší dorastenci získali prvé body v sezóne.

Na tretí pokus sa to podarilo! Michalovskí starší dorastenci po veľmi zlom vstupe do novej sezóny, keď najprv dostali "deviatku" od Slovana Bratislava a potom "trojku" od Ružomberka, dokázali streliť prvé góly a získať aj prvé body. Zverenci trénera Jozefa Majoroša ich dosiahli na trávniku Spartaka Trnava, kde prekvapili víťazstvom 3:1. Sedmičky v poslednú augustovú sobotu priniesli žlto-modrým šťastie, pretože Daniel Pástor skóroval v 7. minúte, Ladislav Koval v 71. minúte a Jakub Kračunik v 77. minúte. Nič už na skvelom triumfe Michalovčanov v slovenskom Ríme nezmenil ani domáci gól v záverečnej desaťminútovke zápasu, ktorým Trnavčania iba zmiernili svoju prvú prehru v sezóne.

FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce 1:3 (0:1)

Góly: 82. Bilčík - 7. Pástor, 71. Koval, 77. Kračunik

MFK ZEMPLÍN: P. Bodnár - Shchavii, T. Veselý, Pástor, Borynský (90+. J. Marjov) - J. Gomboš, M. Šepeľák - Kračunik, Musák, P. Bojčík (75. L. Dzurjo) - Koval