V nadstavenom čase prišli o bod

2024-03-09 07:53:42

Starší dorastenci prehrali po góle z penalty.

Michalovskí starší dorastenci boli v sobotu veľmi blizúčko k cennému bodu na ružomberkom trávniku. V úvodnom jarnom vystúpení v súboji 15. kola prvej ligy U19 prehrali pod Čebraťom najtesnejším rozdielom 2:3, keď domáci rozhodli o svojom triumfe v 91. minúte gólom z pokutového kopu. Žlto-modrým, ktorí premiérovo nastúpili pod vedením nového trénera Mareka Ondríka, sa dvakrát podarilo zrovnať nepriaznivý stav vďaka rýchlym odpovediam na vedúce góly Liptákov. Najprv sa presadil kapitán Artúr Musák a potom aj striedajúci Ladislav Koval. Keď sa už zdalo, že v Ružomberku dospeje zápas do spravodlivej remízy, v prvej minúte nadstavenia odpískal rozhodca vymyslenú penaltu pre domácich a tí dali na 3:2...

MFK Ružomberok - MFK Zemplín Michalovce 3:2 (1:1)

Góly: 31. S. Pavlík, 61. Lopušek, 90+. Marek (11 m) - 38. Musák, 65. Koval

MFK ZEMPLÍN: P. Bodnár - T. Veselý, Pástor, N. Bajus, Makrygiannis - M. Šepeľák, J. Gomboš (84. Skalka), Musák - Kaleta (73. Nináč), Hatley-Wayland (58. Koval), Kračunik (84. P. Bojčík)