Z Trnavy bez bodového zisku

2024-03-16 17:36:21

Mladším dorastencom sa nedarilo.

Po reprezentačnej prestávke sa do zápasového kolotoča opäť vrátili michalovskí mladší dorastenci. V sobotu sa predstavili na západnom Slovensku, kde v rámci 16. kola prvej ligy nastúpili na pôde Trnavy. V malom Ríme sa im nedarilo, keď tam nezískali ani jeden bod a inkasovali dovedna až osem gólov. Nevyšlo to hlavne "sedemnástke", ktorá na ihrisku Spartaka, vedúceho družstva tabuľky, utŕžila vysokú prehru 0:5. Do posledných minút bol v hre o bodový zisk tím U16, ktorý síce prehrával už 0:2, ale gólom Ukrajinca Vadyma Holovku v 72. minúte ešte zdramatizoval stretnutie, no domáci v úplnom závere upravili na konečných 3:1.