Spod Čebraťa bez bodu aj gólu

2024-04-28 20:49:59

Starším žiakom sa v Ružomberku nedarilo.

Po dvoch týždňoch absolvovali starší žiaci MFK Zemplín Michalovce ďalšie majstrovské vystúpenia. V rámci 8. kola nadstavbovej časti prvej ligy v skupine o titul Stred+Východ sa v sobotu predstavili na trávniku Ružomberka. Pod Čebraťom sa im nedarilo, keďže tam neskórovali ani nebodovali. Najprv "pätnástka" žlto-modrých po nevydarenom prvom polčase, v ktorom inkasovala všetky góly a to dokonca v priebehu piatich minút, podľahla domácim 0:3. Michalovské družstvo U14 prehralo na Liptove 0:2, keď v každom polčase dostalo po jednom góle. Najbližšie budú Michalovčania v akcii v nedeľu 5. mája, kedy na ihrisku v Topoľanoch privítajú neďaleký Vranov nad Topľou (o 10.00 a 12.00 hod.).