Stratili vedenie, nedali penaltu

2024-05-18 10:11:55

Starší dorastenci smolne prehrali v Žiline.

Michalovskí starší dorastenci nedotiahli do úspešného konca dobre rozohraný zápas pod Dubňom. V sobotňajšom súboji 24. kola prvej ligy U19 podľahli domácim Žilinčanom najtesnejším rozdielom 1:2. Na pôde "šošonov" viedli žlto-modrí od 23. minúty po vlastnom góle Mareka Reháka 1:0, domáci však ešte do prestávky vyrovnali a po zmene strán aj strhli víťazstvo na svoju stranu. Zemplínčania však mali v 71. minúte obrovskú príležitosť zrovnať stav na 2:2, ale kapitán Artúr Musák nepremenil pokutový kop. V extrémne vyrovnanej tabuľke klesli zverenci trénera Mareka Ondríka znovu na posledné miesto, no na desiate Zlaté Moravce stále strácajú iba tri body.

MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 2:1 (1:1)

Góly: 40. Baleja, 58. Rajnoha - 23. vlastný M. Rehák

MFK ZEMPLÍN: P. Bodnár - Skalka, Koval, Pástor, Makrygiannis - M. Šepeľák, J. Gomboš (84. L. Dzurjo) - Petrík, Hatley-Wayland (62. Žulevič), Kračunik (62. T. Veselý) - Musák