Na Petržalku zadarmo!!!

2024-05-23 17:40:18

Barážový duel s Petržalkou bez vstuného.

Vážení fanúšikovia. Vedenie MFK Zemplín Michalovce a.s. sa rozhodlo, že naša posledná a rozhodujúca zápasová výzva tejto sezóny bude pre všetkých fanúšikov nášho klubu dostupná zdarma!

V záujme maximálnej podpory nášho Zemplína v tomto kritickom momente sme sa rozhodli zmeniť výšku vstupného na 0 eur. Veríme, že to na štadión priláka čo najviac fanúšikov Zemplína. Pozitívna energia a hlasivky našich fanúšikov sú kľúčové. Vaše nadšené povzbudzovanie a neúnavný potlesk môžu byť tým rozhodujúcim faktorom, ktorý nám pomôže dosiahnuť tak dôležité víťazstvo. V tomto zápase potrebujeme každého z vás ako nášho dvanásteho hráča, aby sme spoločne vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá dodá našim hráčom potrebnú silu a motiváciu bojovať o zotrvanie v najvyššej súťaži. Veríme, že takto dokážeme spoločne vytvoriť prostredie, v ktorom sa naši hráči budú cítiť podporovaní a inšpirovaní. Poďme ukázať, akí silní a jednotní sú naši fanúšikovia! Tešíme sa na vás na štadióne a ďakujeme za vašu neustálu podporu. Spolu sme Zemplín!

PS: Fanúšikovia hosťujúceho mužstva si zaplatia vstupné 5 eur, pričom ženy majú zľavu a zaplatia len 3 eurá.