Mladší dorastenci z Trnavy bez bodu

2014-08-12 12:00:00

V slovenskom Ríme sa im nedarilo, oba tímy tam prehrali a dokonca ani neskórovali U17 dostal štvorku.

V utorok popoludní predohrávali svoje stretnutia 2. kola Dôvera prvej ligy mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Predstavili sa na pôde trnavského Spartaka, kde im však ruže nekvitli. Celok U17 schytal štvorgólový debakel, keď už do prestávky prehrával o tri góly. Tím U16 prehral v slovenskom Ríme najtesnejším rozdielom 0:1, rozhodujúci gól súboja inkasoval už v 3. minúte.

U17

FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce 4:0 (2:0)

Góly: 27. Vangel, 38. a 52. Vantruba, 48. Bango

MFK ZEMPLÍN: Slávik - Vinc (54. A. Horváth), Masnica, M. Vaško, D. Petro - D. Sopata, P. Kolesár, R. Kiš, Ciganoc (57. Struňák), R. Lukáč - M. Zlacký (63. Š. Sabol)

U16

FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce 1:0 (1:0)

Gól: 3. Martinka

MFK ZEMPLÍN: Dráb - Gužiňák, P. Novák, D. Špak, Ebský - Vrábeľ (75. Marcinčák) - Hospodár, Princz (58. Matuščák) - O. Paluba (60. M. Fedor), Polačko (70. Naď), Saxa

Najbližšie majstrovské stretnutia odohrajú Michalovčania až v stredu 27. augusta doma proti Podbrezovej, keďže U17 čaká na budúci týždeň prestížny domáci turnaj Michalovce Cup 2014. Proti železiarom nastúpia o 15. hodine (U17) a 17. hodine (U16).