Rezervný celok remizoval s Vyšným Opátskym

2013-03-31 12:00:00

So súperom sa rozišiel zmierlivo po výsledku 1:1, za MFK Zemplín skóroval v prvom polčase útočník Tomáš Kozár.

Štvrtoligové B-mužstvo MFK Zemplín Michalovce remizovalo v nedeľňajšom stretnutí proti Vyšnému Opátskemu na domácej pôde 1:1, keď jediný gól michalovského celku zaznamenal Tomáš Kozár.

Zemplínčania boli lepším mužstvom, ale ako prví pohrozili hostia, keď Bandžuch vystrelil tesne vedľa Brédovej brány. V 19. minúte odcentroval z ľavej strany M. Devečka presne na Kozára, ktorý strelou z prvej otvoril skóre duelu - 1:0. Prevaha domácich pokračovala a o tri minúty nato Juanpe zblízka hlavou namieril iba do brankára Vojtaška. O chvíľu to strelou ľavačkou skúšal aj Jacko, ale loptu poslal nad bránu. V úplnom závere úvodného dejstva zakončil do bočnej siete Kozár a hneď po prestávke Juanpe do gólmana hostí. V 63. minúte chytil Bréda bombu Turczyka a o dve minúty na druhej strane zahodil tutovku striedajúci Forgáč, ktorý prestrelil bránu. A tak prišiel trest, Turczyk opäť tvrdo vystrelil, tentoraz Bréda jeho strelu neudržal a dobiehajúci Bandžuch poslal loptu do siete - 1:1. V nadstavenom čase Bréda svoju chybu napravil a autora vyrovnávajúceho gólu vychytal v čistej šanci.

MFK Zemplín Michalovce B - TJ FK Vyšné Opátske 1:1 (1:0)

Góly: 19. T. Kozár - 69. Bandžuch

Rozhodoval: Mišenčík - 100 divákov

MFK ZEMPLÍN B: Bréda - Perez, A. Devečka, Smrek, M. Devečka – Gamkrelidze (63. L. Forgáč), T. Sedlák, S. Danko – L. Jacko (74. Mukhametdinov), T. Kozár, Juanpe

TJ FK: Vojtaško - M. Sciranka, Školník, Šosták, Vilčko – Macák (46. Telecký), Korfanta, P. Angelovič (89. M. Krakovský), Matyi (42. Matia) – Bandžuch, Turczyk

Nedeľa 7. apríla o 15.30 hod.: Veľké Revištia - Michalovce B (19. kolo)

Nedeľa 14. apríla o 15.30 hod.: Haniska - Michalovce B (20. kolo)

Nedeľa 21. apríla o 16.00 hod.: Snina - Michalovce B (21. kolo)