Skvelý obrat starších dorastencov

2019-03-10 18:39:12

Prvoligoví starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce majú prvé jarné body. V tohtoročnej domácej premiére zdolali na svojej umelej tráve po dramatickom priebehu súpera z Ružomberka 3:2, keď ich víťazný gól strelil v poslednej minúte kapitán Matej Trusa. Žlto-modrí vyhrali prvé dejstvo hry, avšak po zmene strán v priebehu šiestich minút Liptáci naklonili misky váh na svoju stranu. Zverenci trénera Adriána Devečku sa však nevzdávali a skvelým finišom otočili výsledok na 3:2.

MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok 3:2 (1:0)

Góly: 8. Hovhannisyan, 83. Azizyan, 90. M. Trusa - 69. Dopater, 74. M. Kmeť (11 m)

MFK ZEMPLÍN: M. Gutič - Bajči (65. Kost), L. Maďarík, Konate, T. Ontko (46. O. Vašš) - P. Jopek (75. F. Pálfi), M. Trusa, Azizyan, Ľ. Ontko, Pásztor - Hovhannisyan