Vojtko nastúpil s kapitánskou páskou

2021-06-05 12:49:04

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali v piatkovom prípravnom zápase v Ritzingu s domácim Rakúskom 1:2. Pre zverencov trénera Jaroslava Kentoša to bol úvodný prípravný duel počas júnového asociačného termínu. Domáci futbalisti sa ujali vedenia v 27. minúte, keď sa presadil Romano Christian Schmid, v 66. minúte zvýšil ich náskok Junior Adamu.  Slovákom sa podarilo znížiť až v poslednej minúte zásluhou Sebastiana Nebylu. Najcennejší dres si obliekli aj obaja nominovaní Michalovčania, obranca Matúš Vojtko a útočník Matej Trusa, ktorí vybehli na trávnik hneď po prestávke a odohrali celý polčas. Vojtko dokonca nastúpil s kapitánskou páskou!

Rakúsko 21 – Slovensko 21 2:1 (1:0)

Góly: 27. Schmid, 66. Junior – 90. Nebyla

SR 21: Krajčírik – Kováčik (60. Suľa), Pišoja (70. Kóša), T. Nemčík (70. A. Obert), Javorček (46. M. VOJTKO) – Myslovič (46. Nebyla), Gono (46. Lichý), Šviderský (60. J. Bernát) – Slebodník (60. Kaprálik), Kadák (46. M. TRUSA), Goljan (46. Galčík)