Starší dorast na vlastnej pôde opäť prehral

2021-08-22 13:24:34

Michalovskí starší dorastenci nepotvrdili tri body získané na trávniku Dunajskej Stredy, kde minulý týždeň triumfovali 4:0, a doma v dueli 4. kola prvej ligy U19 podľahli poslednej Nitre, ktorá do tohto zápasu nezískala ani jeden bod. Zverenci kormidelníka Branislava Sokoliho prehrali s tímom spod Zobora 1:2, hoci viedli gólom Samuela Kovalčina 1:0. V záverečnej polhodine išli za vyrovnaním, dve obrovské šance mal Zoran Záhradník, pričom tú druhú v 90. minúte, keď hlavičkoval do žrde, ale skórovať sa im nepodarilo. Záverečné minúty boli až priveľmi nervózne. Rozhodcovi Michalovi Čiernikovi sa zápas totálne vymkol z rúk, stretnutie po dohraní brankára ani nedohral domáci Branislav Bobík, ktorý dostal červenú kartu. Zemplínčania tak prehrali aj druhý domáci duel v tejto sezóne.

MFK Zemplín Michalovce - FC Nitra 1:2 (1:1)

Góly: 26. Kovalčin - 44. Fiantok, 59. Mokoš

ČK: 88. Bobík (Michalovce)

MFK ZEMPLÍN: Mišina - B. Horváth, Loffay, Lichvár (72. Bobík), Holp - Mich. Tóth - Ivanko (25. Üvegeš, 72. Blaško), F. Bodnár (46. Oketayot), Tancoš, Matis (54. Z. Záhradník) - Kovalčin