V hlavnom meste im ruže nekvitli

2021-10-03 09:39:30

Starší dorastenci prehrali v Bratislave so Slovanom 1:6

Ako sa michalovským starším dorastencom v úvode sezóny náramne darilo na súperových ihriskách, keď v štyroch zápasoch dosiahli bilanciu dve výhry a dve remízy, tak teraz sa karta úplne otočila. Mladí Zemplínčania zaknihovali vonku druhú päťgólovú prehru v rade. V sobotu v 10. kole prvej ligy U19 nestačili na bratislavský Slovan, ktorému podľahli vysoko 1:6, keď ich jediný gól zaznamenal krátko po prestávke z pokutového kopu Zoran Záhradník. Zverenci lodivoda Branislava Sokoliho ním zdramatizovali stretnutie, avšak belasí onedlho v priebehu šiestich minút troma presnými zásahmi definitívne zlomili odpor hráčov MFK Zemplín. Žlto-modrí po tejto prehre klesli v tabuľke na ôsmu priečku.

ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce 6:1 (2:0)
Góly: 12., 56. a 74. Kušnír, 40. Čongrády, 54. Koseček, 59. Mišovič – 47. Z. Záhradník (11 m)
MFK ZEMPLÍN: V. Žofčák – B. Horváth (46. F. Bodnár), R. Rigo (63. Kovalčin), Loffay (79. Buhaj), Holp – Lichvár – Ivanko (63. Mich. Tóth), Bujňaček, Tancoš, Matis (63. T. Pálfi) – Z. Záhradník