V Haniske mal zápas trvanie len 45 minút...

2015-06-14 12:00:00

Michalovská rezerva prehrala v poslednom dueli sezóny 0:7, do druhého polčasu už nenastúpila.

Záverečný zápas sezóny odohrali v sobotu večer aj hráči B-mužstva MFK Zemplín Michalovce. Svoje posledné vystúpenie absolvovali na ihrisku Hanisky, ktorá ešte na diaľku bojovala so Spišskou Novou Vsou o postup do druholigovej súťaže. Trvalo však iba jeden polčas, pretože Zemplínčania už do toho druhého za stavu 7:0 pre domácich nenastúpili. Rezerva tak obsadila v treťoligovej tabuľke poslednú 16. priečku so ziskom 13 bodov a s najväčšou pravdepodobnosťou v Haniske odohrala svoj posledný zápas.

FK Haniska - MFK Zemplín Michalovce B 7:0 nedohrané od 45. minúty (hostia na druhý polčas nenastúpili)

Góly: 10., 27. a 29. M. Pekár, 7. a 43. Kolbas, 21. M. Horváth, 35. Hrubovčák

ŽK: 37. Holienčin (Michalovce B)

Rozhodoval: Michalik – 200 divákov

FK: N. Fedor - Klimek, M. Horváth, J. Gorej, Š. Majerník (18. T. Nagy) - M. Molnár, R. Cicman (41. Laczko), Kolbas, Borovský, Hrubovčák - M. Pekár

MFK ZEMPLÍN B: Holienčin - M. Mindžák, Masnica, Kimák, Vinc - D. Sopata, Lehotský, Struňak, Ciganoc, Karch – Bavoľár