Béčko v domácej rozlúčke nezabodovalo

2015-06-07 12:00:00

Na topolianskom ihrisku podľahli Michalovčania Stropkovu hladko 0:4, keď už do polčasu prehrávali rozdielom triedy.

Rezervný celok MFK Zemplín Michalovce si na svoje konto pripísal ďalšiu prehru, už jedenástu v rade. V nedeľu popoludní v poslednom domácom zápase podľahol na ihrisku v Topoľanoch súperovi zo Stropkova 0:4 (0:3).

Michalovčania opäť nastúpili s poriadne mladým tímom, v ktorom boli prevažne hráči z mladšieho dorastu. Hosťujúca Tesla otvorila skóre duelu v úvodnej štvrťhodine po presnom zakončení Bochina. Stropkov si v ďalšom priebehu prvého polčasu ešte vypracoval niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie, ale do čierneho trafili až v krátko pred prestávkou Pundžák a Vachaľ a bolo 0:3. Po zmene strán aj napriek jasnému výsledku sa domáci mladíci snažili skorigovať nepriaznivé skóre, párkrát nebezpečne podkúrili stropkovskej defenzíve, ale práve hostia pridali ešte jeden gól zásluhou Burcáka. Najväčšiu šancu na strelenie aspoň čestného gólu mal v závere Zlacký, ktorý z päťky prekopol prázdnu bránu hostí.

MFK Zemplín Michalovce B - MŠK Tesla Stropkov 0:4 (0:3)

Góly: 13. Bochin, 41. Pundžák, 45. J. Vachaľ, 59. Burcák

ŽK: 40. D. Sopata - 79. Varchol

Rozhodoval: R. Marcin - 50 divákov

MFK ZEMPLÍN B: Holienčin - Šmajda (46. Vinc), Poprik, Kimák, Masnica (56. Reichelt) - D. Sopata, Havrila, Ciganoc (64. Karch), Ilinjo, J. Andrejko - M. Zlacký

MŠK TESLA: Varchol - Bochin, K. Pavlík, M. Staško (51. Ducár), Petrišin - J. Vachaľ (79. Karsa), Safko (78. Polaščík), Pundžák, Demčo, E. Tabiš - Burcák

Sobota 13. júna o 18.00 hod.: Haniska - Michalovce B (30. kolo)