Na Žitnom ostrove získali bod

2022-11-09 16:26:02

Starší dorastenci remizovali v Dunajskej Strede.

V stredu popoludní si starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce predohrali stretnutie 12. kola prvej ligy U19 v Dunajskej Strede. Na trávniku svojho tabuľkového suseda, ktorý má rovnaký počet bodov (19), remizovali Zemplínčania 1:1 a neprehrali v druhom zápase za sebou. Domáci sa síce po štvrťhodine hry ujali vedenia, avšak už o necelých desať minút vyrovnal kanonier Zoran Záhradník, pre ktorého šiesty presný zásah v tejto sezóne dorasteneckej ligy. V závere mal DAC veľkú šancu strhnúť víťazstvo na svoju stranu, avšak v 81. minúte pohŕdol pokutovým kopom. Zverencov trénera Jozefa Majoroša čakajú do konca jesene ešte tri súboje, pričom všetky odohrajú na vlastnej pôde - postupne privítajú FC Košice, Banskú Bystricu a Žilinu.

FC DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (1:1)

Góly: 15. A. Urban - 24. Z. Záhradník

MFK ZEMPLÍN: Mahurskyi - Holp, Vasko, Buhaj, N. Matta (83. M. Pavúk) - F. Bodnár, Tancoš, Musak (83. Koval) - Petrík, Z. Záhradník (83. Michalov), Kračunik (69. J. Gomboš)