Ženský tím zvíťazil v Liptovskom Mikuláši

2014-09-13 12:00:00

V Liptove triumfovali rozdielom triedy 4:1, po dva góly strelili Tamara Koflanovičová a Zita Baníková.

Ženské družstvo MFK Zemplín Michalovce odohralo v sobotu predposludním svoje druhé majstrovské stretnutie v tejto sezóne. Na ihrisku v Podturni zvíťazili nad Liptovským Mikulášom hladko 4:1 (1:1).

Michalovčanky však museli v Liptove otáčať skóre, keďže inkasovali ako prvé - v 22. minúte otvorila gólový účet súboja Dobáková. O deväť minút však Koflanovičová vyrovnala a krátko po zmene strán naklonila misky váh na stranu MFK Zemplín Baníková - 1:2. Potom tieto dve hráčky ešte pridali po jednom góle, takže zverenky kormidelníka Miroslava Kučeru nakoniec zvíťazili presvedčivo rozdielom triedy.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Zemplín Michalovce 1:4 (1:1)

Góly: 22. Dobáková - 31. a 71. Koflanovičová, 48. a 82. Baníková

MFK ZEMPLÍN: Forraiová - Strellová (81. Trochanová), Oláhová (87. Kondašová), Baníková, Kučerová - Bačová, Hudáková (53. Belišová), Jeleneková, Stredná (84. Šmelková) - Koflanovičová, Komáriková

Zvyšné výsledky 3. kola a tabuľku II. ligy skupiny Východ nájdete TU.

Najbližšie stretnutie odohrajú Michalovčanky v sobotu 20. septembra o 15. hodine na domácom ihrisku v Lastomíre s Lučencom.