O tesnej výhre nad Prešovom rozhodol Regáli

2014-07-02 12:00:00

Aj v druhom prípravnom stretnutí Michalovčania triumfovali, jediný gól zápasu zaznamenali dve minúty pred koncom.

Druholigové A-mužstvo MFK Zemplín Michalovce zvíťazilo vo svojom druhom prípravnom súboji na vlastnej pôde nad prešovským Tatranom najtesnejším rozdielom 1:0 (0:0).

V prvom polčase sa hral lepší futbal ako po zmene strán, ani jedno z mužstiev si nedokázalo vypracovať gólovú príležitosť. Keď sa už zdalo, že duel sa skončí spravodlivou deľbou bodov, keďže celý priebeh stretnutia bol vyrovnaný, v 88. minúte Streňo po peknej akcii poslal do úniku rýchleho Regáliho, ktorý presnou strelou k žrdi prekonal gólmana Baráta a rozhodol o tesnej výhre svojho celku.

MFK Zemplín Michalovce - 1. FC Tatran Prešov 1:0 (0:0)

Gól: 88. M. Regáli

MFK ZEMPLÍN: Kira - Perez (70. Ďurik), Michal Gallo, Pons (46. Grič), Lechman - M. Koscelník (60. L. Jacko), Micovčák (46. Calvo), Morlacchi, Turik (46. Bayón), A. Leško (46. M. Regáli) - Tubonemi (46. Streňo)

1. FC TATRAN: Talian (46. Barát) - Papaj (46. Kačala), Luberda (46. Krajník), P. Petráš (46. J. Dzurík), Micherda - Benes, P. Lipták (46. Poremba), P. Jacko, M. Poliaček (46. Pribula), Luk. Hruška (46. D. Leško) - P. Šafranko (46. Belejík)

Najbližšie prípravné stretnutie odohrajú Michalovčania v sobotu 5. júla o 10. hodine na domácom ihrisku proti Lokomotíve Košice.