Suveréna znovu obrali o body

2024-05-15 19:56:07

Družstvo U14 remizovalo na žilinskej pôde.

Husársky kúsok sa podaril v stredu popoludní michalovskej kategórii U14. Mladí Zemplínčania dokázali zabodovať na trávniku MŠK Žilina, ktorý bez jedinej prehry a s ôsmimi víťazstvami suverénne vedie prvoligovú tabuľku. V dohrávanom stretnutí 10. kola nadstavbovej časti v skupine o titul Stred+Východ žlto-modrí remizovali pod Dubňom 1:1. Za hostí sa šesť minút pred koncom gólovo presadil striedajúci Peter Tóth. Zaujímavé je, že Žilinčanom sa v doterajšom priebehu nadstavby podarilo obrať o body iba Michalovčanom - v prvom zápase pri Laborci sa zrodila bezgólová remíza. Na duel proti "šošonom" bude chcieť čím skôr zabudnúť "pätnástka" MFK Zemplín. Tá v Žiline prehrala zahanbujúco 2:10, keď v oboch polčasoch inkasovala po päť gólov... Najbližšie budú Michalovčania v akcii už v nedeľu 19. mája a opäť pocestujú k súperovi. Tentoraz sa predstavia na trávniku Tatrana Prešov (o 10.00 a 12.00 hod.).

U15

MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 10:2 (5:1)

Góly: 11. Václavek, 16. Pavlus, 23. Kopecky, 24., 29. a 62. Solovic, 44. Pobijak, 68. S. Minárik, 71. a 78. Lábaj - 34. Koščo, 57. T. Takáč

MFK ZEMPLÍN: Bezek - Sam. Sabo, Hreňko, T. Andrejko, Neuvirth, Palčík (64. Kudrik), Koščo (41. Adam Varga), T. Takáč (64. Hricik), Venceľ, Zápotočný (57. Sýkora), Pavlov