V Dolnej Ždani získali po bode

2023-10-14 15:15:06

Mladší dorastenci zaknihovali pri Hrone remízy.

Michalovská "sedemnástka" odohrala ďalší dôležitý súboj a opäť v ňom zabodovala. Po domácom triumfe nad Prešovom (1:0) sa tentoraz v rámci 9. kola prvej ligy mladšieho dorastu predstavila na ihrisku v Dolnej Ždani proti domácemu Pohroniu, ktoré za žlto-modrými zaostávalo o štyri body. A keďže na strednom Slovensku gól nepadol, bodový rozdiel sa nezmenil. Zverenci lodivoda Marcela Nemčíka výsledkom 0:0 dosiahli prvú remízu v sezóne a druhýkrát po sebe neinkasovali. Nerozhodný rezultát zaknihovalo pri Hrone aj michalovské družstvo U16 vedené trénerom Petrom Košudom, ktoré remizovalo 1:1. Domáci sa krátko po prestávke ujali vedenia, avšak aspoň bod pre MFK Zemplín zabezpečil dve minúty pred koncom zo štandardnej situácie Adam Šutaj.

U17

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - MFK Zemplín Michalovce 0:0

MFK ZEMPLÍN: Š. Vinc - Š. Kačkoš, D. Rapáč, Sojčák, Sam. Baran (79. Vyhonský) - Janák (46. Koščo), Nináč, Novýsedlák (62. Bajužík) - J. Veselý, Žulevič, Burda (62. Attila Kužma)

U16

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (0:0)

Góly: 49. Bakai - 78. Šutaj

MFK ZEMPLÍN: T. Lačný - Kašaj, Kusnyír, M. Valkučák, Holovka - Šutaj, Ľ. Malik, Jenča (53. Kukrák) - O. Urbánek (53. Zitrický), J. Keresteš, Peťo (41. Ponik)

Najbližší program MFK Zemplín U17/U16:

Piatok 3. novembra o 13.00/15.15 hod.: Michalovce - Trenčín (predohrávka 12. kola)

Sobota 11. novembra o 11.00/13.15 hod.: Michalovce - Banská Bystrica (10. kolo)

Sobota 18. novembra o 11.00/13.15 hod.: Žilina - Michalovce (11. kolo)