Šestnástka má prvé tri body

2024-09-04 11:40:41

Zemplínčania otočili duel s Dunajskou Stredou.

Prvú septembrovú stredu dohrávali svoje súboje 3. kola prvej ligy mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Na ihrisku v Topoľanoch privítali silné výbery Dunajskej Stredy, proti ktorým sa im darilo striedavo. Najprv družstvo U17 podľahlo súperovi zo Žitného ostrova hladko 0:3, keď do prestávky prehrávalo 0:1. Rovnaký počet gólov aj polčasový stav bol aj v stretnutí tímov v kategórii U16. Avšak po záverečnom hvizde mali tentoraz dôvod na radosť Michalovčania, ktorí otočili nepriaznivý vývoj a triumfovali 2:1. Prvé víťazstvo a body v aktuálnom ročníku zariadili strelci Tobias Takáč a Matúš Venceľ.